
IKEA METOD(694.047.15), горизонтальна шафа 2 дверцята відкриваються сенсорні, білий/Сінарп коричневий
15 147 ₴
- Немає в наявності
- Код: 694.047.15
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднайте це з темно-коричневими фасадами SINARP із масивними дерев’яними краями для кухні, повної характеру та дрібних деталей.
двері м’яко закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Передня панель ящикаДСП
дубовий шпон, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
тверда деревина, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
P ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
Плита ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
сталь, нікель
ABS-пластик
Протріть вологою тканиною, змоченою водою або м’яким засіб для миття посуду.
протріть чистою сухою тканиною.
Фронт ящика
Використовуючи шматок дерева в цьому продукті як верхній шар на ДСП замість просто твердої деревини, ми використовуємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 15 147 ₴


