
IKEA METOD(894.264.91), горизонтальна шафа 2 дверцята відкриваються сенсорні, білий/Havstorp бежевий
11 564 ₴
- Немає в наявності
- Код: 894.264.91
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з HAVSTORP бежевими фасадами для гладкого, чистого вигляду, який справляє нейтральне та гармонійне враження.
Двері зачиняються обережно завдяки вбудованому гальму
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластикова окантовка
сталь, нікелеве покриття
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або неабразивним миючим засобом.
Протріть очистіть сухою тканиною.
Фронт ящика
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 11 564 ₴

