
IKEA METOD(494.591.72), напівпансіон / скляні двері, білий/забарвлений лерхітановим чорним
6 291 ₴
- Немає в наявності
- Код: 494.591.72
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Скляні дверіТвердий ясен, морилка, прозорий акриловий лак
загартоване скло
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
загартоване скло
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Протріть тканиною, змоченою водою або засобом для миття вікон
Протріть чистою сухою тканиною.
Скляні двері
Завдяки використанню Будучи таким загальним матеріалом, як деревина, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
ДодатокМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
ПолицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 60.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, скло, Зола |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 30.0 см |
- Ціна: 6 291 ₴

