
IKEA METOD(794.691.03), навісна шафа / 2 скляні двері, білий/забарвлений лерхітановим чорним
11 279 ₴
- Немає в наявності
- Код: 794.691.03
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручками або ручками.
p>
Скляні дверіТвердий ясен, морилка, прозорий акриловий лак
загартоване скло
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Протріть тканиною, змоченою у воді або швидкий миючий засіб.
Протріть чистою сухою тканиною.
Скляні двері
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
ДодатокМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, скло, Зола |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку), скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 11 279 ₴

