
IKEA METOD(093.930.22), двері рівня 2, білий/Bodbyn крем
11 187 ₴
9 956,43 ₴
- Під замовлення
- Код: 093.930.22
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з брудно-білими фасадами BODBYN зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Дверцята плавно зачиняються завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП, поліефірний лак, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, Меламінова фольга, Пластикова окантовка
сталь, нікель покриття
ABS пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Фронтальна частина ящика / ящик спереду
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, як-от деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Ручка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.9 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 9 956,43 ₴

