
IKEA METOD(293.919.89), двері рівня 2, білий/Veddinge білий
12 054 ₴
10 728,06 ₴
- Під замовлення
- Код: 293.919.89
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з VEDDINGE білі фасади з плавними чистими лініями для кухні зі світлою та просторою атмосферою.
Двері вони плавно закривається завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП, поліефірний лак, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, Меламінова фольга, Пластикова окантовка
сталь, нікель покриття
ABS пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Фронтальна частина ящика / ящик спереду
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, як-от деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.6 см |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 10 728,06 ₴


