
IKEA METOD(693.917.65), двері рівня 2, чорний/Voxtorp темно-сірий
13 362 ₴
- Немає в наявності
- Код: 693.917.65
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з темно-зеленими матовими фасадами VOXTORP із інтегрованими ручками створіть сучасний вигляд, у якому відчуватиметься тепло та спокій.
Двері плавно закривається завдяки вбудованому гальму
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петель.
Фронтальна частина ящикаДСП
Пластикова упаковка
Пластикова фольга (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий край
Диск ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, Меламінова плівка, Пластик край
сталь, нікель
ABS пластик
Тканинна серветка, змочена водою або м’яким мийним засобом
Очистити чистою сухою тканиною.
Фронт ящика
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, яким є деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Завдяки використання пластику в цьому продукті переробленого пластику, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а існуючі матеріали отримують нове життя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 80.0 см |
| Система, глибина | 37.0 см |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 80.0 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 13 362 ₴


