
IKEA METOD(893.919.67), двері рівня 2, білий/Ringhult світло-сірий
11 360 ₴
10 110,40 ₴
- Під замовлення
- Код: 893.919.67
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Двері плавно закриваються завдяки вбудованому гальму
Міцна житлова конструкція; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП, фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, Бордюр пластиковий
сталь, нікелеве покриття
ABS-пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть, суха тканина.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 10 110,40 ₴

