
IKEA METOD(591.428.04), кутова навісна шафа з каруселлю, білий/Ringhult світло-сірий
9 279 ₴
8 258,31 ₴
- Під замовлення
- Код: 591.428.04
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
загартоване скло
сталь
сталь, оцинкована
пластик ацеталь, поліамід пластик, армований поліамідний пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Використовуючи у цьому виробі відходи лісопиляння та брухт деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас кутової стінної шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 67.5 см |
- Ціна: 8 258,31 ₴


