
IKEA METOD(091.202.77), кутова навісна шафа з каруселлю, білий/Bodbyn крем
11 187 ₴
9 956,43 ₴
- Під замовлення
- Код: 091.202.77
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з брудно-білими фасадами BODBYN зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого чи лівого боку.
Сільне житлове будівництво; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, поліефірна фарба, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
загартоване скло
сталь
сталь, оцинкована
Ацетальний пластик, поліамідний пластик, армований поліамідний пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або м’який миючий засіб.
Протріть чистою сухою тканиною.
Каркас дверцят/кутової стінної шафи
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 100.0 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 67.5 см |
- Ціна: 9 956,43 ₴


