
IKEA METOD(092.575.81), кутова навісна шафа з каруселлю, білий/забарвлений лерхітановим чорним
11 806 ₴
- Немає в наявності
- Код: 092.575.81
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіТвердий ясен, морилка, прозорий акриловий лак
ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
загартоване скло
сталь
сталь, оцинкована
Ацетальний пластик, поліамідний пластик, армований поліамідний пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’який засіб для миття посуду.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопного або вичерпного сировина.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас кутової стінної шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Зола |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 67.5 см |
- Ціна: 11 806 ₴



