
IKEA METOD(491.200.82), кутова навісна шафа з каруселлю, білий/Veddinge білий
8 585 ₴
7 640,65 ₴
- Під замовлення
- Код: 491.200.82
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте білі фасади VEDDINGE з плавними, чистими лініями для кухні зі світлою та просторою атмосферою.
Відстань від вас можна налаштувати, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Сильное житлове будівництво; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Двері
ДВП, поліефірна фарба, акрилова фарба
Каркас кутової настінної шафи
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Карусель для кутової навісної шафи
загартоване скло
сталь
сталь, оцинкована
Ацетальний пластик, поліамідний пластик, армований поліамідний пластик
Протріть тканиною, змоченою водою або м’який миючий засіб.
Протріть чистою сухою тканиною.
Каркас дверцят/кутової стінної шафи
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 60.0 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 67.5 см |
- Ціна: 7 640,65 ₴



