
IKEA METOD(892.602.59), нижня сторона з половиною / скляними дверцятами, чорний/Lerhyttan чорний тонований
12 754 ₴
- Немає в наявності
- Код: 892.602.59
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Скляні дверіТвердий ясен, морилка, прозорий акриловий лак
загартоване скло
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
загартоване скло
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть за допомогою суху ганчірку .
Скляні двері
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас кутової стінної шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, скло, Зола |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 67.5 см |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 67.5 см |
- Ціна: 12 754 ₴


