
IKEA METOD / MAXIMERA(094.582.16), 2-дверна / 4-ящикова висока шафа, білий/Bodbyn крем
30 537 ₴
- Немає в наявності
- Код: 094.582.16
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з брудно-білими фасадами BODBYN зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Шухляда MAXIMERA - це гладка і повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м'яко і безшумно.
Дверцята можна встановити праворуч. або лівий бік.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, поліефірна фарба, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
Тканина протирати н зволоженою водою або м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері/передня панель ящика, середня/передня панель ящика, висока
Завдяки використанню відновлюваних матеріалів у цьому продукті деревина волокна, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас шафи високий/верхнійМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 81 кг |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 30 537 ₴


