
IKEA METOD / MAXIMERA(194.688.75), 2-дверна / 4-ящикова висока шафа, білий/Ringhult світло-сірий
25 830 ₴
22 988,70 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.688.75
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та тихо.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі ia.
Протріть чистою сухою тканиною.
Високі двері / рама шафи
Ми хочемо мати позитивний вплив на планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Фронтальна частина шухляди, середня / передня частина шухляди, високаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 66 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 22 988,70 ₴


