
IKEA METOD / MAXIMERA(394.592.57), 2-дверна / 4-ящикова висока шафа, білий/Stensund beige
27 910 ₴
- Немає в наявності
- Код: 394.592.57
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з бежевими фасадами STENSUND створіть кухню з теплим і ремісничим виглядом.
Ящик MAXIMERA безшовний і повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та безшумно.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, акрилова фарба, поліефірна фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть ганчіркою, змоченою водою або м’який миючий засіб.
Протріть чистою сухою тканиною.
Високий каркас полиці/шафи
Ми хочемо мати позитивний вплив на планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Двері/передня панель ящика, середня/передня частина ящика, високаЗа допомогою Ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини в цьому відновлюваному продукті.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Висока шафа |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 27 910 ₴


