
IKEA METOD / MAXIMERA(394.679.50), 2-дверна / 4-ящикова висока шафа, білий/забарвлений лерхітановим чорним
40 211 ₴
- Немає в наявності
- Код: 394.679.50
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та тихо.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіТвердий ясен, морилка, прозорий акриловий лак
ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова фольга
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть за допомогою сухою ганчіркою.
Двері
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревину, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на наша планета. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висота рами шафи / рама шафи для льодуМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Фронтальна частина шухляди, середня / передня частина шухляди, високаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 кг |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Зола |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 40 211 ₴

