
IKEA METOD / MAXIMERA(494.584.79), 2-дверна / 4-ящикова висока шафа, білий/Lerhyttan світло-сірий
37 971 ₴
33 794,19 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.584.79
Відправка з 09 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та тихо.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіМасив берези, Тонований прозорим акриловим лаком
ДВП, березовий шпон, тонована прозорим акриловим лаком
березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, Меламінова фольга
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Двері
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, яким є деревина, ми уникаємо його використання зокрема викопні або вичерпні ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока полиця/шафаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Фронтальна частина шухляди, середня / передня частина шухляди, високаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 84 кг |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Колір | Сірий |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, береза |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 33 794,19 ₴



