
IKEA METOD / MAXIMERA(994.680.32), 2-дверна / 4-ящикова висока шафа, білий/Ringhult світло-сірий
28 327 ₴
25 211,03 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.680.32
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та тихо.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, фольга
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або м'якою тканиною без мийного засобу.
Протріть чистою сухою тканиною.
Дверцята шафи / висота шафи / подовження
Використовуючи відходи лісопиляння та брухт деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева та не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Фронтальна частина ящика, середня / фронтальна частина ящика, високаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Колір | Сірий |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 25 211,03 ₴


