
IKEA METOD / MAXIMERA(994.548.55), висота 3 / 1d / 2h, білий/Сінарп коричневий
28 704 ₴
- Немає в наявності
- Код: 994.548.55
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднайте це з темно-коричневими фасадами SINARP із масивними дерев’яними краями для кухні, повної характеру та дрібних деталей.
шухляда закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП
Дубовий шпон, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
тверда деревина, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
сталь, пігментоване епоксидне порошкове покриття / поліестер
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
сталь, нікелеве покриття
ацеталь пластик
сталь
Протріть зволоженою тканиною водою або м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Використовуючи скибку деревини як верхній шар на ДСП замість просто твердої плити деревини, ми використовуємо на кожен продукт менше деревини. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Тому до 2030 року ми хочемо, щоб усі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висота рами шафи / верх / передня шухляда, середня / полицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 84 кг |
| Зовнішній вигляд | Дуб |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Висока шафа |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 28 704 ₴
