
IKEA METOD / MAXIMERA(994.608.42), висота 3 / 1d / 2h, білий/Havstorp бежевий
21 431 ₴
19 073,59 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.608.42
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з бежевими фасадами HAVSTORP для гладкого, чистого вигляду, який справляє нейтральне та гармонійне враження.
Ящик закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята ящика / передні, середніДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, нікельована
ацеталь
сталь
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері/передня шухляда, середній
За використанням у цьому продукті Оскільки ми є поновлюваним матеріалом, таким як деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висота рами шафи / розширення / полицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 83 кг |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | Бежевий |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 19 073,59 ₴
