
IKEA METOD(994.549.35), висока шафа/полиці, білий/Ringhult білий
11 273 ₴
10 032,97 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.549.35
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
ДСП, Меламінова фольга, пластиковий край
ДВП, акрил фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
Висока шафа для холодильника/плити
Ми уникаємо використання копалин або вичерпну сировину як відновлюваний матеріал.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
ПолицяМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 148.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Колір | Білий |
| Корпус, вис | 140.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 10 032,97 ₴


