
IKEA METOD(394.720.13), висока шафа з висувною коморою, білий/Ringhult світло-сірий
42 706 ₴
38 008,34 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.720.13
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
ДСП, фольга
ДСП, фольга меламін, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, пластикова фольга, акрилова фарба
Посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
сталь, нікель
Використання брухту в цьому продукті пилорама та відходи деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 96 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 38 008,34 ₴
