
IKEA METOD(594.719.65), висока шафа з висувною коморою, білий/Havstorp бежевий
42 474 ₴
37 801,86 ₴
- Під замовлення
- Код: 594.719.65
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з бежевими фасадами HAVSTORP для гладкого, чистого вигляду, який створює нейтральне та гармонійне враження.
ДверіДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне покриття порошкове покриття
ДВП, фольгований пластик, Акрилова фарба
армований поліамідним пластиком
сталь, оцинкована
сталь, покриття нікель
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопного або вичерпного.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 94 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | Бежевий |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 37 801,86 ₴
