
IKEA METOD(994.432.25), висока шафа з висувною коморою, білий/Veddinge білий
42 964 ₴
38 237,96 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.432.25
Відправка з 10 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте білі фасади VEDDINGE з гладкими, чистими лініями для кухні зі світлою та просторою атмосферою.
ДверіДВП, поліефірна фарба, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
stal, Epoksidowa / пол поліефірне порошкове покриття
ДВП, пластикова плівка, Акрилова фарба
матеріал посилений поліамід
сталь, оцинкована
сталь, покриття нікель
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної сировини або вичерпних матеріалів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | Білий |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 38 237,96 ₴
