
IKEA METOD / MAXIMERA(094.093.44), висока шафа з ящиками, білий/Stensund білий
25 658 ₴
22 835,62 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.093.44
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднайте це з білими фасадами STENSUND для створення теплої та оригінальної кухні.
Шухляда закривається повільно, тихо та обережно завдяки до вбудованих амортизаторів.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, Акрилова фарба, Поліефірна фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному розчині для чищення.
Протріть чистою сухою тканиною.
Дверцята / висока шафа для холодильника / плити
У цьому продукті ми уникаємо використання викопних або вичерпних матеріалів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 148.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Колір | Білий |
| Корпус, вис | 140.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 22 835,62 ₴



