
IKEA METOD / MAXIMERA(193.867.85), висока шафа з ящиками, білий/Lerhyttan світло-сірий
30 910 ₴
27 509,90 ₴
- Під замовлення
- Код: 193.867.85
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда закривається повільно, тихо та обережно завдяки вбудованим заслінкам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіМасив берези, Тонований прозорим акриловим лаком
ДВП, березовий шпон, тонована прозорим акриловим лаком
березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидна смола / поліестер порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері
Використовуючи в цьому продукті як відновлюваний таких матеріалів, як деревина, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Колір | Сірий |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, береза |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 27 509,90 ₴



