
IKEA METOD / MAXIMERA(794.735.53), висока шафа з ящиками, Enköping білий/імітація дерева білий
22 559 ₴
20 077,51 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.735.53
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами ENKÖPING із білої фольги з тонкою зернистою структурою ви отримуєте класичний вигляд із теплим характером деревини.
Ящик закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, поліетиленова плівка, пластикова окантовка
ДВП, поліетиленова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластиковий край
ДВП, акрилова фарба
сталь, Пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікель
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть ганчіркою змочити водою або неабразивним миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною.
Висока / полична шафа
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Фронтальна панель ящика, високаМи хочемо мати позитивний вплив на нашій планеті. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 20 077,51 ₴
