
IKEA METOD / MAXIMERA(293.559.10), w sz z pół / 4 szu / drz / 2 fr, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
25 142 ₴
22 376,38 ₴
- Під замовлення
- Код: 293.559.10
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні зі світлими ясеневими фасадами ASKERSUND ваша кухня буде природною та динамічною.
Ящик FÖRVARA розширюється до на всю глибину та має багато місця для зберігання.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята ящика/передня частинаДСП, поліпропіленовий пластик, фольга, меламінова плівка, фольга, меламінова фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікель
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Wipe очистіть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері/передня шухляда
Використовуючи відходи лісопиляння та брухт деревини в цьому продукті, ми використовуйте цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Зола |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 22 376,38 ₴


