
IKEA METOD / MAXIMERA(493.556.45), w sz z pół / 4 szu / drz / 2 fr, білий/Ringhult білий
28 930 ₴
25 747,70 ₴
- Під замовлення
- Код: 493.556.45
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та тихо.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна монтується на правій або лівій сторінках.
Міцна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята ящика/передня частинаДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
ДСП, Меламінова фольга, пластиковий край
ДВП, акрил фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, фо меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, Пластиковий край
ДВП, акрил фарба
сталь, нікель покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері/передня панель ящика
Відкриття відновлюваного матеріалу, такого як деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нового сировини та зменшити наш вплив на навколишнє середовище, а існуючі матеріали отримають нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 81 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 25 747,70 ₴


