
IKEA METOD / MAXIMERA(594.048.86), w sz z pół / 4 szu / drz / 2 fr, білий/Сінарп коричневий
31 969 ₴
- Немає в наявності
- Код: 594.048.86
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднайте це з темно-коричневими фасадами SINARP із масивними дерев’яними краями для кухні, повної характеру та дрібних деталей.
шухляда закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята ящика/передня частинаДСП
Дубовий шпон, Морилка, тонований лак, Прозорий акриловий лак
Масив дерева, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинковане Сталь
ДСП, меламінова плівка, меламін фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Дверцята шухляди/передня частина
За допомогою скибочки дерева у цьому продукті як верхній шар на ДСП, а не вимикаючи його не тверда деревина, ми використовуємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 кг |
| Зовнішній вигляд | Дуб |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку), Дерев'яний шпон |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 31 969 ₴



