
IKEA METOD / MAXIMERA(993.867.91), w sz z pół / 4 szu / drz / 2 fr, білий/Lerhyttan світло-сірий
38 401 ₴
34 176,89 ₴
- Під замовлення
- Код: 993.867.91
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та тихо.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна монтується на правій або лівій сторінках.
Міцна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята ящика/передня частинаМасив берези, Тонований прозорим акриловим лаком
ДВП, березовий шпон, тонована прозорим акриловим лаком
березовий шпон, тонований прозорим акриловим лаком
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, Меламінова фольга, Меламінова фольга
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Дверцята ящика/передня частина
Завдяки використанню в цьому продукті відновлюваного матеріалу, такого як деревина, u ми використовуємо викопні або вичерпні ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 77 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.9 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, береза |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 34 176,89 ₴



