
IKEA METOD / MAXIMERA(294.648.10), верхня висота від висоти 4 ряду / 1двері / 2хв, білий/Veddinge білий
23 506 ₴
20 920,34 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.648.10
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з VEDDINGE білі фасади з плавними чистими лініями для кухні зі світлою та просторою атмосферою.
Ящик MAXIMERA це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та безшумно.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, поліефірна фарба, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ацеталь
сталь
Очистити тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері / передня панель ящика, середня / передня панель ящика, висока
уникайте використання копалин паливо з цим відновлюваним матеріалом продукт l або вичерпний.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас високої/поличної шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 74 кг |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 20 920,34 ₴
