
IKEA METOD / MAXIMERA(394.676.53), верхня висота від висоти 4 ряду / 1двері / 2хв, білий/Bodbyn сірий
25 755 ₴
- Немає в наявності
- Код: 394.676.53
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте фасади BODBYN ніжно-сірого кольору зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Висувний ящик MAXIMERA - це гладкий і повністю висувний ящик з вбудованими амортизаторами, тому він закривається повільно, м'яко і безшумно.
Дверцята можна встановити на праворуч або ліворуч.
Міцна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, поліуретанова фарба, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, покриття нікель
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ацеталь
сталь
Очистити тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас високої/поличної шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Фронтальна частина шухляди, середня / передня частина шухляди, високаМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 76 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 25 755 ₴
