
IKEA METOD / MAXIMERA(794.624.94), верхня висота від висоти 4 ряду / 1двері / 2хв, білий/Stensund beige
24 722 ₴
- Немає в наявності
- Код: 794.624.94
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з бежевими фасадами STENSUND створіть кухню з теплим і ремісничим виглядом.
Ящик MAXIMERA безшовний і повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та безшумно.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП, акрилова фарба, поліефірна фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікель
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ацеталь
сталь
Очистити тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері/передня шухляда, середня/передня шухляда, передня соки
Використовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Каркас високої/поличної шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 228.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 220.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
- Ціна: 24 722 ₴
