
IKEA METOD / MAXIMERA(894.051.15), перша висота / 2, білий/Сінарп коричневий
17 137 ₴
- Немає в наявності
- Код: 894.051.15
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднайте це з темно-коричневими фасадами SINARP із масивними дерев’яними краями для кухні, повної характеру та дрібних деталей.
шухляда закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Сільне житлове будівництво; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Передня частина ящикаДСП
Дубовий шпон, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
Масив дерева, морилка, тонований лак, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, пігментована епоксидна/поліефірна порошкова фарба
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова фольга
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть за допомогою суха ганчірка.
Фронт ящика
Використовуючи шматочок деревини в цьому виробі як верхній шар на ДСП замість просто твердої деревини, ми використовуємо менше деревини для кожного продукту. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока шафа для холодильника/плитиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 148.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 140.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 17 137 ₴



