
IKEA METOD(794.719.50), висока шафа з висувною коморою, білий/Bodbyn сірий
46 860 ₴
- Немає в наявності
- Код: 794.719.50
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте фасади BODBYN ніжно-сірого кольору зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
ДверіДВП, Поліуретанова фарба, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДВП, пластикова фольга, акрилова фарба
Посилений поліамідний пластик
сталь, оцинкована
сталь, нікель
Завдяки використанню в цьому продукті як відновлюваного матеріалу, яке є деревним волокном, ми уникаємо використання сировини викопні або вичерпні.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Висока рама шафиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Використовуючи відходи лісопильної та деревної промисловості в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки багажники. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 98 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Висока шафа |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 46 860 ₴
