
IKEA METOD / MAXIMERA(794.683.68), верхня висота 1 ряд / 4 ряд, білий/Ringhult білий
22 645 ₴
20 154,05 ₴
- Під замовлення
- Код: 794.683.68
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та тихо.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, пластик край
ДВП, акрилова фарба
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, фольга Mela мінне поле, меламінова фольга
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікель
ацеталь пластик
сталь
Протріть зволоженою тканиною водою або м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи пластик у цей продукт переробляється, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а наявні матеріали отримують нове життя.
Фронтальна частина ящика, середня / фронтальна частина ящика, високаВикористовуючи в цьому продукті відновлюваний матеріал, як-от деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 65 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Ширина | 40.0 см |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 20 154,05 ₴
