
IKEA METOD(192.542.71), високий лід або замерзання з 2 рук, білий/Voxtorp глянцевий/білий
15 349 ₴
13 660,61 ₴
- Під замовлення
- Код: 192.542.71
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте глянцеві білі фасади VOXTORP із інтегрованими ручками для сучасного та просторого вигляду.
Відстань, яку ви можете налаштувати оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Масивне житлове будівництво; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
ДверіДВП
Пластикова плівка (мін. . 70% перероблено)
Висока міцність меламіновий ламінат
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікель
нержавіюча сталь
Поліпропіленовий пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі
Протріть чистою сухою тканиною.
Двері
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, як-от деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нових сировинних матеріалів і зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а також надаємо існуючим матеріалам нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 69 кг |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Колір | Білий |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 13 660,61 ₴

