
IKEA METOD / MAXIMERA(090.043.86), стіл для запису + духовка з ящиками, білий/Bodbyn сірий
8 366 ₴
- Немає в наявності
- Код: 090.043.86
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте фасади BODBYN ніжно-сірого кольору зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Висувний ящик MAXIMERA - це гладкий і повністю висувний ящик з вбудованими амортизаторами, тому він закривається повільно, м'яко і безшумно.
Міцна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДВП, поліуретанова фарба, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидна смола / поліефірне порошкове покриття
ДСП варильної панелі, меламінова фольга, меламінова фольга
Оцинкована сталь
Оцинкована сталь
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною
Передня панель ящика
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 8 366 ₴



