
IKEA METOD / MAXIMERA(194.596.68), висота шафи b / двері / 3 szu, білий/Ringhult білий
25 939 ₴
- Немає в наявності
- Код: 194.596.68
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Шухляда MAXIMERA — це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та тихо.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята ящика/передня частинаДВП
Пластикова фольга (мінімум 70% перероблена)
Високоміцний меламіновий ламінат
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, оцинкована
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а також надаємо нове життя існуючим матеріалам.
Передня панель ящикаВикористовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нових сировинних матеріалів і зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а наявні матеріали отримують нові життя.
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, як-от деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Висока шафа для холодильника / плита / каркас холодильної шафи / zamr / фіксована, вентильована полицяВикористання відходів лісопилення та відходів деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 248 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 240 см |
| Корпус, глиб | 60 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 25 939 ₴


