
IKEA METOD / MAXIMERA(894.609.27), висота шафи b / двері / 3 szu, білий/Voxtorp темно-сірий
22 559 ₴
20 077,51 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.609.27
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте темно-зелені матові фасади VOXTORP із інтегрованими ручками для сучасного вигляду, у якому відчувається тепло та спокій.
MAXIMERA висувна шухляда – це гладка та повністю висувна шухляда з вбудованими амортизаторами, тому вона закривається повільно, м’яко та безшумно.
Дверцята можна встановити праворуч або ліворуч сторона.
Міцна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Дверцята шухляди/передня частинаДСП
Пластикова плівка
Пластикова плівка (мін. .90% перероблено)
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова фольга
ДСП, плівка меламін, пластик край
сталь, оцинкована
сталь, покриття нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Протріть чистою сухою тканиною.
Дверцята/передні ящики
Завдяки використанню матеріалу з Ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини деревного волокна.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо наш вплив на навколишнє середовище, а наявні матеріали отримують нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Колір | Сірий |
| Корпус, вис | 200.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 20 077,51 ₴


