
IKEA METOD(394.677.71), мікрохвильова шафа, білий/Ringhult світло-сірий
5 550 ₴
4 939,50 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.677.71
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, плівка
ДСП, Меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, нікелеве покриття
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері / корпус / полиця
Використання в цьому продукті пилорама відходи та відходи деревини, ми використовуємо цілі дерева, а не тільки стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 100.0 см |
| Глибина | 38.8 см |
| Колір | білий, сірий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Настінна шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 4 939,50 ₴

