
IKEA METOD(494.544.95), шоста висока мікро 2д / пол, білий/Askersund світлий попелястий малюнок
14 569 ₴
12 966,41 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.544.95
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами ASKERSUND у дизайні зі світлого ясена ваша кухня буде природною та динамічною.
Відстань, яку ви можете налаштуйте його, оскільки полиці можна регулювати.
Двері можна встановити з правого або лівого боку.
Сильное житлове будівництво; Товщина 18 мм
Петлі з засувками дозволяють монтувати двері без шурупів, а також дозволяють легко знімати двері для очищення.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП, поліпропіленовий пластик, фольга, меламінова фольга, фольга, меламінова фольга
ДСП, меламінова плівка, кромка пластик
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
сталь, нікель
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Двері / висота рами шафи / рама холодильної шафи / морозильна камера / полиця
Автор використовуючи відходи лісопильної промисловості та брухт деревини в цьому продукті, ми використовуємо цілі дерева, а не лише стовбури. Таким чином ми краще дбаємо про ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Зола |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, вис | 240.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 12 966,41 ₴

