
IKEA METOD / MAXIMERA(293.112.90), перша висота / 2, чорний/Voxtorp темно-сірий
15 097 ₴
- Немає в наявності
- Код: 293.112.90
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте темно-зелені матові фасади VOXTORP із інтегрованими ручками для сучасного вигляду, у якому відчувається тепло та спокій.
Ящик закривається повільно, тихо і м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда для стояння / висока шафа з шухлядами для гарного огляду та доступу до вмісту.
Плавно висувна шухляда, що самозакривається, із стопором.
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиця регулюється.
Сільне житлове будівництво; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Регульована висота, глибина та ширина петлі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Передня панель ящикаДСП
Пластикова фольга
Пластикова фольга (мін. 90% перероблений)
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, Меламінова фольга
Протріть тканиною, змоченою у воді або неабразивному мийному засобі.
Витріть насухо чистою тканиною.
Фронт ящика
поновлюваний таких матеріалів, як деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на навколишнє середовище та існуючі матеріали отримують нове життя.
Висока шафа для холодильника/плитидеревне волокно, відновлюваний матеріал, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 52 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір |
| Висота | 148.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 140.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Тип | Висока шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 15 097 ₴



