
IKEA METOD / MAXIMERA(392.539.49), планшетний / 2fr / 3ch, білий/Voxtorp глянцевий/білий
17 220 ₴
15 325,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 392.539.49
Відправка з 12 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте глянцеві білі фасади VOXTORP із вбудованими ручками для сучасного та просторого вигляду.
Завдяки вбудованому амортизатору амортизатори, двері закриваються повільно, тихо і м'яко.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Духова шафа/шафа під раковиноюДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Диск ДВП
Пластикова фольга (мін. 70% перероблено)
Високоміцний меламін ламінат
Пластикова кромка
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь
сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, плівка меламін, меламінова плівка
ДВП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Протріть вологою ганчіркою з м’яким очищенням агент.
Протріть чистою сухою тканиною.
Фронтальна частина ящика
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопного або вичерпного.
Використовуючи перероблений пластик у цьому продукті, ми використовуємо менше нової сировини та зменшуємо вплив на навколишнє середовище, а також наявні матеріали отримують нове життя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 62.1 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Високий глянець |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 15 325,80 ₴


