
IKEA METOD / MAXIMERA(792.601.46), планшетний / 2fr / 3ch, чорний/Lerhyttan чорний тонований
25 841 ₴
- Немає в наявності
- Код: 792.601.46
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Двері зачиняються повільно, тихо та м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Ящики, що повністю висуваються, забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних слайдах замикається
Двері закриваються автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте болти та шурупи (не входять до комплекту), які підходять для стін у вашому домі.
Ніжки та плінтус продаються окремо.
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаТвердий ясен, морилка, прозорий акриловий лак
ДВП, ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Оцинкована сталь анізований
сталь, пігментована епоксидна/поліефірна порошкова фарба
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова фольга, меламінова фольга
ДВП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДСП, меламінова плівка, поліпропіленовий пластик, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Передня панель ящика
За допомогою поновлюваного у цьому продукті, як-от деревина, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Шафа для духовки/мийкиМи хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
деревне волокно, ми уникаємо використання викопних або вичерпних ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Зола |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 61.8 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Матеріал | тверда деревина |
| Тип | Нижній шафа |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 25 841 ₴



