
IKEA METOD(094.497.50), 2 передні панелі посудомийної машини, Бодбін сірий
5 205 ₴
- Немає в наявності
- Код: 094.497.50
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте фасади BODBYN ніжно-сірого кольору зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і дружнім відчуттям.
Фронт ящикаДВП, поліуретанова фарба, акрилова фарба
сталь, оцинкована
Використовуючи у цьому продукті відновлюваний матеріал, наприклад деревне волокно, ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо позитивно вплинути на нашу планету . Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.3 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, З рамою |
| Висота | 88.0 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 60.0 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 5 205 ₴


