
IKEA METOD(294.497.54), 2 передні панелі посудомийної машини, Кремовий бодбін
5 203 ₴
4 630,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 294.497.54
Відправка з 11 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METHOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. Поєднуйте з брудно-білими фасадами BODBYN зі скошеними краями, щоб створити традиційний вигляд із теплим і гостинним відчуттям.
Фронт ящикаДВП, поліефірна фарба, акрилова фарба
сталь, оцинкована
За допомогою поновлюваних матеріалів, таких як деревне волокно, у цьому продукті ми уникаємо використання викопної або вичерпної сировини.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, З рамою |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 60.0 см |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 4 630,67 ₴
