
IKEA METOD(394.498.81), 3 передні панелі для посудомийної машини, Lerhyttan з чорною фарбою
13 535 ₴
- Немає в наявності
- Код: 394.498.81
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фронт ящика Фронт ящика
Рама:
ясен, Морилка, Прозорий акриловий лак
Панель:
ДВП, Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
Сторона задньої панелі:
З'єднувальна рейка для фасадів Ясеневий шпон, морилка, прозорий акриловий лак
сталь, оцинкована
ми уникаємо штабелів із цим поновлюваним деревним матеріалом викопні або вичерпні ресурси.
Ми хочемо мати позитивний вплив на нашу планету. Ось чому ми хочемо, щоб до 2030 року всі матеріали в наших продуктах були відновлюваними або переробленими та використовувалися відповідально.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, З рамою, Зола |
| Висота | 88.0 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Матеріал | Дерево (вмикаючи дошку), тверда деревина |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.9 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60.0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 535 ₴


